Company type: product
Employees: 201-500
Office(s): Kyiv, Odessa, Limassol
Platforms: Mobile
Genres: Casual

VOKI Games

VOKI Games — розробник авторських ігор з головним офісом у Лімасолі, Кіпр та офісами у Києві та Одесі. Ми створили світовий хіт — гру Manor Matters, яку завантажили понад 30 млн людей.

Ми  —  талановита команда, яка щиро фанатіє від ігор та переносить цю пристрасть у свої продукти. Налагоджені процеси розробки та бажання щодня досягати крутих результатів допомагають нам створювати найкращі ігри, з якими відпочивають від своїх турбот мільйони людей у всьому світі. 

Що пропонуємо тобі? Цікаві завдання, підтримку твоїх ідей та можливість застосувати свою експертизу у розробці продуктів, якими можна пишатися. А ще всі умови для творчості: 100% білу зарплатню, медстраховку (і для дітей також), компенсацію витрат на обіди та заняття спортом.

Щоб навіть у воєнний час кожен у VOKI відчував стабільність, ми допомагаємо членам команди та їхнім родинам фінансово, з пошуком житла, забезпечуємо технікою для роботи. І разом робимо нашу країну сильнішою: як і раніше, сплачуємо всі податки та займаємося волонтерством.

Хочеш працювати над топовим продуктом та бути частиною сильної команди? Дивись відкриті вакансії!

Photos of VOKI Games

Jobs at VOKI Games

Senior 2D UI Artist

Posted 1 month ago

Kyiv

Senior 2D UI Artist

Posted 1 month ago

Remote

IT Project Manager

Posted 1 month ago

Kyiv

HR Business Partner

Posted 1 month ago

Kyiv

Senior/Lead Data Analyst

Posted 1 month ago

Kyiv

C++ Developer

Posted 1 month ago

Kyiv